ایجاد پارادایم جدید

این دو برنده جایزه نوآوری TAP 2019 نمونه ای از استانداردهای جدید در طراحی و آموزش معماری را نشان می دهند.

کار برجسته: تئاتر اتحاد

تیم نوسازی برای تئاتر اتحاد تئاتر برنده جایزه آتلانتا – اولین تئاتر قابل توجه از زمان تأسیس در سال 1968 – تیم طراحی الهام بخش یک ژست بزرگ در کار هنرمند Matthias Pliessnig بود ، که نیمکت های کار مشبک ساخته شده از چوب اصلاح شده هستند. وصیت نامه به شکل و فیزیک. سه گانه معمار ، هنرمند و متولد کار دست به دست ، فرایند تحویل پروژه خطی سنتی را برجسته کردند تا زیبایی هنری قطعات بلوط مستحکم بخار دستی را برجسته کنند.

این تیم برای ایجاد بانک اطلاعاتی از رفتارهای مادی ، انحنای آن و دستیابی به استراتژی های مختلف صوتی ، مجموعه ای از مدلهای 1: 1 را به وجود آورد.

دستیابی به طراحی نهایی ، ترکیبی از ایده آل های آکوستیک و زیبایی شناسی ، نیاز به گردش کاری جدید دارد که تکنیک های دست ساز را با واقعیت افزوده ازدواج می کند. برای بیش از ۱۰۰۰۰۰ پا خطی خط میانی تخته سنگ آهنی ، Trahan Architects تکنیک های جدید نویسی را برای ارائه چیدمان به سازنده CW Keller تهیه کردند. طرح بندی همه مورد نیاز هنرمند – حداقل فاصله ، شکل پروفایل و موارد دیگر – با بینش آکوستیک است. فرآیند جدیدی که ظهور کرد ، به CW Keller اجازه داد تا اسکن لیزر و طرح ریزی را به سایت آورده و به نصب مجتمع های پیچیده کمک کند.

با تحویل ۳۵۰ دلار برای هر فوت مربع ، محافظ و بالکن های تئاتر ثابت می کنند که کارهای پیچیده و دستی با محوریت دستی بدون نیاز به قالب های زباله CNC تکمیل می شود. هرچقدر هم که زیبا باشد اقتصادی است ، کارخانه سازنده با برداشتن بافر بین صندلی های بالکن و ارکستر ، مفاهیم تاریخی تفکیک نژادی را به چالش می کشد و مکانی برای ایجاد اجتماع و تبادل خلاق را تشویق می کند.

ترمیم برنامه درسی ، نه فقط یک دوره

این دانشکده پس از تشخیص اینکه بخش اعظم کارهایی که دانشجویان در برنامه معماری دانشگاه تنسی انجام داده اند ، بسیاری از مفاهیم آموخته شده در سایر مواد و دوره های فناوری را نشان نداد ، بازنگری اساسی از B.Arch مدرسه ارائه دادند. برنامه این مدرسه مدت ها است که دارای یک استودیوی ادغام امضا ، یک دوره طراحی را با تیم های مناسب اساتید پیشرو در هر دوره ، برای دانشجویان سال چهارم جفت می کند. طراحی مجدد برنامه درسی برنامه به گسترش آن ادغام و معرفی آن خیلی زودتر از سال چهارم برنامه وابسته بود.

این دانشکده کلیه دروس مستقل موجود در ساختار ، فناوری و مواد را از بین برد و چارچوب جدیدی از نه دوره نیم ترم را معرفی کرد و هر یک از دو ساعت اعتبار را ارائه داد که بهتر با برنامه های دوره دوم و سوم برنامه هماهنگ باشند. استودیوهای سالانه. کلیه دوره های جدید شامل مطالب ترکیبی است که در موضوعاتی مانند آب و هوا ، مواد و سیستم های ساختمانی متمرکز شده اند و مفاهیم و اصول را مجدداً تکرار می کنند. با پیشرفت مباحث مربوط به برنامه درسی ، دانشکده از این فرصت استفاده کرد تا در پیشنهادات دیجیتالی مدرسه از جمله دستکاری دیجیتالی ، مدل سازی و ساخت برای برون ریزی استراتژی های طراحی فعالیت کند.

پس از دو سال برنامه ریزی و بحث ، برنامه درسی با رأی نهایی دانشکده در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید. از زمان شروع کلاس دوم در پاییز ۲۰۱۶ ، این مدرسه از طریق ۹ دوره چرخه ای گرفته و استودیوی ادغام سال چهارم را تقویت کرده است. دانشگاه تنسی با بافتن مسیرهای محتوای ترکیبی و تکراری ، پارادایم جدیدی را برای توسعه حساسیت ایجاد کرده است که در آن طراحی و فناوری تفکیک ناپذیر است.


تاریخ: ۱۲ دی ماه ۱۳۹۸

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor